מדוע לבחור בי בתור מעצבת פנים שלכם?

הסטודיו שלי הוקם בשנת 2003 ומאז ביצעתי מאות פרויקטים בהצלחה רבה תוך כדי תהליך שיפור מתמיד. עם השנים יצרתי כללים שמבטיחים ללקוחותיי פרויקט מוצלח ובית מעוצב להפליא.

1.   תכנון מקצועי ופרקטי על ידי צוות עובדים מיומן

התכנון של הבית שלכם ילווה אתכם שנים רבות וכל טעות בו תהייה כמעט בלתי ניתנת לתיקון. התכנון בסטודיו שלי מבוצע על-ידי צוות מעצבות פנים מיומנות שעובדות איתי על כל פרויקט. התכנון והחשיבה מבוצעים אצלנו בעבודת צוות על-ידי מספר עובדים דבר שמאפשר לנו למקסם את הפוטנציאל של הבית. בתהליך התכנון אנו מנסות מספר אופציות וחושבות על פרטים שאינם עולים על דעת הלקוחות, פרטים שנלמדו לאחר ניסיון במאות פרויקטים. את הרעיונות אנו מעלות על גבי תכנית ובודקות שאכן הם ישימים ופרקטיים.
במהלך התכנון אנו מקיימות קשר רציף עם הלקוחות ומציגות להם את האלטרנטיבות השונות תוך כדי תהליך מפרה של שינוי ושיפור.
התכניות שאנו מכינות מבוצעות בסטנדרט גבוה וברמת פירוט גבוהה למניעת ויכוחים עם הקבלנים, כל פרט וכל אלמנט נמצאים בתכניות.
כמו כן לאורך כל התהליך אנו מפעילים בקרת איכות כפולה למניעת שגיאות בתכנית.

2.   עיצוב עדכני ומרהיב בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות

אוהבים עיצוב פנים מודרני? עיצוב כפרי? עיצוב כפרי מודרני? צבעים חמים? לכל לקוח טעם וסגנון שונה.
בסטודיו שלי נצבר ניסיון במאות בתים ובמגוון רחב של סגנונות דבר שמאפשר לנו לבצע התאמה מאוד מדויקת לטעמם של הלקוחות. כל בית מקבל עיצוב ייחודי משלו, אני לא עובדת עם תבניות קבועות ולא מאמינה בקיצורי דרך בעיצוב. כמו כן אני דוגלת בשיטת העיצוב הטוטלי כך שכל חדר, פינה וכל קיר בבית מקבל עיצוב משלו.

3. ליווי אישי לכל פרויקט

אומנם בסטודיו שלי יש צוות של מעצבות פנים אבל אני מלווה באופן אישי כל פרויקט ופרויקט. אני נפגשת עם הלקוחות לתכנון הבית ומגבשת יחד איתם קונספט עיצוב מתאים. אני מבצעת עם הלקוחות את הבחירות ומלווה אותם לכל אורך הפרויקט.
מסיבה זאת אני מקפידה שכמות הפרויקטים שמתנהלים אצלי בסטודיו בו זמנית תהייה מוגבלת לכמות הפרויקטים שאני יכולה לנהל בעצמי.

4.   זמינות גבוהה לקבלן ולבעלי המקצועי השונים

קיבלתם פעם שיחת טלפון בהולה מהקבלן בזמן שהוא בעבודת ריצוף או אינסטלציה? זהו חלק מהשגרה של כל עבודת שיפוץ. התשובות נדרשות בדחיפות! לכן בכל פרויקט שלי יש מעצבת פנים מלווה אשר מכירה את הפרויקט לעומק ויכולה לתת מענה מלא לקבלן בזמן שאנחנו בוחרים מטבח.
המעצבת המלווה היא זאת שמכינה את התכניות על פני הנחיות שלי, מכירה את הלקוחות, מעורבת בהחלטות ויכולה לתת מענה מלא בכל שעה לקבלן. הזמינות שלנו גבוהה!


5. זמינות גבוהה ומקיפה ללקוחות

ערך מוסף גדול של הסטודיו שלי הוא בליווי הלקוחות בשלל התייעצויות ושאלות שצצות לאורך הפרויקט ומתן פתרונות איכותיים. מרבית השאלות נוגעות ישירות לעיצוב הבית, ללקוחות יש שאלות רבות ונדרשות התייעצויות וחשיבה רבים. אני מקדישה הרבה זמן ללקוחות שלי וזמינה עבורם בכל עת.
חלק מהדילמות שעולות במהלך הפרויקט אינן קשורות לעיצוב פנים אבל למרות זאת בהרבה מקרים הלקוחות מעדיפים לפנות אלי ולקבל עצה גם בתחומים קרובים.

6.   בחירת מוצרי עיצוב מחנויות מתמחות ובעלויות מעולות

רוצים בית מעוצב ובמחירים טובים? חשוב לכם לקבל שירות מצוין מהספקים? כיום יש בישראל אלפי חנויות וספקים של מוצרי עיצוב. וזה כולל מטבחים, ריצוף, חיפויים, רהיטים, חלונות, קמינים, ריהוט גן, איטום, אביזרי חשמל ועוד. חלקם מעולים וחלקם נסגרים כעבור זמן מה. אנו מחזיקים במאגר גדול של חברות ושל אנשי מכירות ומנהלי חנויות שעברו את המסננת שלנו ושאנו סומכים עליהם. כל זה כדי שנוכל למצוא ביחד עם הלקוחות שלנו את המוצרים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר. בנוסף מסתבר שבמוצרי עיצוב נדרשת רמת שירות ברמה גבוהה במיוחד היות וזמן השיפוץ תמיד לחוץ. ולכן אנו מקפידים לבחור ספקים שמספקים שירות טוב ללקוחות שלנו ועוזרים בכל בעיה שצצה במהלך הפרויקט. כמובן שאם הלקוח מעדיף חנויות מסוימות שהוא מכיר נבצע אצלם את בחירת המוצרים, ואם נתרשם מהם לטובה נכניס אותם למאגר שלנו עבור הלקוחות הבאים.

7.   בחירת קבלני עבודה מקצועיים בהתאמה לסוג הפרויקט

בין אם תרצו לעבוד עם קבלן שאתם מכירים ובין אם תרצו המלצה ממני על קבלן אנו נוכל לעזור לכם לבחור את הקבלן המתאים לכם ולסוג הפרויקט שלכם. יש לנו מספר קריטריונים לבחירה ומספר קבלנים שאנו סומכים עליהם ויודעים שיבצעו עבודה מצוינת במחירים סבירים. ולכן אנו יכולים לבצע התאמה טובה בין הלקוח לבין הקבלן שמתאים עבורו הן מבחינת סוג הפרויקט והן מבחינה אישית.


8.   פיקוח עליון על בעלי המקצוע בכל שלבי השיפוץ

חלק בלתי נפרד מעבודת המעצבת הוא הדרכת בעלי המקצוע במהלך העבודה ובדיקת עבודתם בנקודות ביקורת של הפרויקט. לשם כך חשוב לנו להגיע לבית הלקוח במהלך השיפוץ מספר רב של פעמים. בפגישות אלה אנו מבצעים בדיקות איכותיות של עבודת הקבלן, נותנים לו הערות לשיפור ומוצאים פתרונות לבעיות שעולות. בנוסף מפיקים דו"ח ביקורת ומפורט ובכתב הן ללקוח והן לקבלן.

9.   תכנון תקציבי ובקרה רציפה למניעת חריגות מהתקציב

בכל פרויקט אני ממליצה ללקוחות להיעזר בשירותים שלנו לצורך הכנת כתב כמויות מקצועי ומפורט. בכתב הכמויות אנו מפרטים כל עבודה שהקבלן צריך לבצע כולל הריסה ובנייה, פירוט נקודות החשמל, נקודות אינסטלציה וכו'. אנו מפרטים את כל המוצרים שנדרש לרכוש ובודקים עלויות במספר מקומות כדי למצוא את המחירים הטובים ביותר.
כתב כמויות מדויק ומפורט עוזר ללקוחות לשמור על מסגרת התקציב של הפרויקט ומקטין את הסיכון מהוצאות בלתי צפויות.

האם ניתן להגיע לתוצאות טובות עם כל מעצבת פנים?

כמו בכל תחום גם בעיצוב פנים יש קשת רחבה של מעצבות בעלות מיומנויות וניסיון שונים.
מעצבת פנים מקצועית יודעת לנהל את הפרויקט, יודעת לתת תשובות מקצועיות וברורות ומעל הכל היא בעלת כישרון טבעי לעיצוב. בעזרתה הפרויקט יהיה מקצועי, מהנה וחווייתי.
לעומת זאת מעצבת שאינה מנוסה עלולה לגרום לנזק יותר מאשר לתועלת וישנן דוגמאות רבות לכך.
הטעויות שעלולה לגרום מעצבת פנים לא מקצועית או מעצבת מתחילה יכולות להיות בתכנון שגוי, בחירת סגנון שאינו מתאים ללקוחות, או בחירת מוצרים שאינם משתלבים נכון. נזקים אלה עלולים להיות בלתי הפיכים או יקרים מאוד לתיקון.
וגרוע מכך - במרבית המקרים הלקוחות נאלצים לחיות יום יום בבית שהעיצוב שלו אינו טוב.

עבודה עם הסטודיו שלי מורידה את רמת הסיכון של השיפוץ, חוסכת עגמת נפש, שגיאות, טעויות וכסף רב ומבטיחה ללקוחות בית אסתטי, פרקטי ומעוצב תוך כדי תהליך מקצועי ומהנה.

חזרה לדף הבית שלי - הדר דור עיצוב פנים


חדר רחצה בעיצוב של מעצבת פנים מקצועית

חדר רחצה בדירת פנטהאוז

מדרגות עץ בתכנון של מעצבת פנים מקצועית

מדרגות עץ ומעקה זכוכית בדירה בתל-אביב


כתבו לי, אשמח להיפגש