7 הכללים להצלחה עם עיצוב הבית (או כיצד לבחור מעצבת פנים?...)

במהלך השנים ומתוך ניסיון במאות פרויקטים יצרתי 7 כללים שמבטיחים ללקוחותיי בית מעוצב ופרויקט מוצלח:

1.   תכנון מקצועי ופרקטי על ידי צוות עובדים מיומן

התכנון בסטודיו שלי מבוצע על-ידי צוות מעצבות פנים והנדסאיות שעובדות איתי על כל פרויקט. כלל ראשון בעבודה שלי הוא תכנון וחשיבה שמבוצעים בעבודת צוות דבר שמאפשר לנו להעלות כמה שיותר רעיונות ולמקסם את הפוטנציאל של הבית. בתהליך התכנון אנו מנסות מספר אופציות וחושבות על פרטים שאינם עולים על דעת הלקוחות, פרטים שנלמדו לאחר ניסיון במאות פרויקטים. את הרעיונות אנו מעלות על גבי תכנית ובודקות שאכן הם ישימים ופרקטיים.
במהלך התכנון אנו מקיימות קשר רציף עם הלקוחות ומציגות להם את האלטרנטיבות השונות תוך כדי תהליך מפרה של שינוי ושיפור. 
התכניות שאנו מכינים מבוצעות בסטנדרט גבוה וברמת פירוט גבוהה למניעת חילוקי דעות עם הקבלנים, כל פרט וכל אלמנט נמצאים בתכניות.
כמו כן לאורך כל התהליך אנו מפעילים בקרת איכות כפולה למניעת שגיאות בתכנית. 

2.   בניית קונספט עיצוב עדכני ויצירתי בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות

אוהבים עיצוב מודרני? כפרי? אקלקטי? צבעים חמים? לכל לקוח טעם וסגנון שונה.
בסטודיו שלי נצבר ניסיון במאות בתים ובמגוון רחב של סגנונות עיצוב דבר שמאפשר לנו לבצע התאמה מאוד מדויקת לטעמם של הלקוחות. כל בית מקבל עיצוב ייחודי משלו, אני לא עובדת עם תבניות קבועות ולא מאמינה בקיצורי דרך בעיצוב... כמו כן אני דוגלת בשיטת העיצוב הטוטלי כך שכל חדר, פינה וכל קיר בבית מקבל עיצוב משלו.

3.   מענה בזמינות גבוהה לשאלות שעולות במהלך הפרויקט

קיבלתם פעם שיחת טלפון בהולה מהקבלן בזמן שהוא בעבודת ריצוף או אינסטלציה? זהו חלק מהשגרה של כל עבודת שיפוץ - התשובות נדרשות בדחיפות! לכן בכל פרויקט שלי מעורב לפחות עוד איש צוות אחד אשר מכיר את הפרויקט לעומק ויכול לתת מענה מלא לקבלן בזמן שאנחנו בוחרים מטבח... הזמינות שלנו מלאה!
ערך מוסף גדול שלי בתור מעצבת פנים מנוסה הוא בליווי הלקוחות בשלל התייעצויות ושאלות שצצות לאורך הפרויקט ויש המון כאלה. חלקם אגב בנושאים שאינם בדיוק עיצוב פנים אבל קשורים לפרויקט. אנו זמינים לכל שאלה.

4.   בחירת מוצרי עיצוב מחנויות מתמחות ובעלויות מעולות

רוצים בית מעוצב ובמחירים טובים? חשוב לכם לקבל שירות מצוין מהספקים? כיום יש בישראל אלפי חנויות וספקים של מוצרי עיצוב כולל מטבחים, ריצוף, חיפויים, רהיטים, חלונות, קמינים, ריהוט גן, איטום, אביזרי חשמל ועוד. חלקם מעולים וחלקם נסגרים כעבור זמן מה.... אנו מחזיקים במאגר גדול של חברות ושל אנשי מכירות ומנהלי חנויות שעברו את המסננת שלנו ושאנו סומכים עליהם. כל זה כדי שנוכל למצוא ביחד עם הלקוחות שלנו את המוצרים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר. כמובן שאם הלקוח מעדיף חנויות מסוימות שהוא מכיר נבצע אצלם את בחירת המוצרים, ואם נתרשם מהם לטובה נכניס אותם למאגר שלנו עבור הלקוחות הבאים.

5.   בחירת קבלני עבודה מקצועיים בהתאמה לסוג הפרויקט

בין אם תרצו לעבוד עם קבלן שאתם מכירים ובין אם תרצו המלצה ממני על קבלן אנו נוכל לעזור לכם לבחור את הקבלן המתאים לכם ולסוג הפרויקט שלכם, יש לנו מספר קריטריונים לבחירה ומספר קבלנים שאנו סומכים עליהם ויודעים שיבצעו עבודה מצוינת במחירים סבירים.

6.   פיקוח עליון על בעלי המקצוע בכל שלבי השיפוץ

חלק בלתי נפרד מעבודת המעצבת הוא הדרכת בעלי המקצוע במהלך העבודה ובדיקת עבודתם בנקודות ביקורת של הפרויקט. בכל נקודות הביקורת האלה אנו מבצעים בדיקות איכותיות ובסיומן מפיקים דו"ח ביקורת מפורט ללקוח ולקבלן.

7.   תכנון תקציבי ובקרה רציפה למניעת חריגות מהתקציב

בכל פרויקט אני ממליצה ללקוחות להיעזר בשירותים שלנו לצורך הכנת כתב כמויות מקצועי ומפורט. בכתב הכמויות אנו מפרטים כל עבודה שהקבלן צריך לבצע כולל הריסה ובנייה, פירוט נקודות החשמל, נקודות אינסטלציה וכו' אנו מפרטים את כל המוצרים שנדרש לרכוש ובודקים עלויות במספר מקומות כדי למצוא את המחירים הטובים ביותר.
כתב כמויות מדויק ומפורט עוזר ללקוחות לשמור על מסגרת התקציב של הפרויקט ומקטין את הסיכון מהוצאות בלתי צפויות.

האם ניתן להגיע לתוצאות טובות עם כל מעצבת פנים?

כמו בכל תחום גם בעיצוב פנים יש קשת רחבה של מעצבות בעלות מיומנויות, יצירתיות, ניסיון וכישרון.
מעצבת פנים מקצועית יודעת לנהל ומוכשרת בעיצוב, ובעזרתה הפרויקט יהיה מקצועי, מהנה וחווייתי.
לעומת זאת מעצבת שאינה מנוסה עלולה לגרום יותר לנזק מאשר לתועלת.

עבודה עם הסטודיו שלי מורידה את רמת הסיכון של השיפוץ, חוסכת עוגמת נפש, שגיאות, טעויות וכסף רב ומבטיחה ללקוחות בית אסתטי, פרקטי ומעוצב תוך כדי תהליך מקצועי חוויתי ומהנה.


חדר רחצה בעיצוב של מעצבת פנים מומלצת

חדר רחצה בדירת פנטהאוז