הדר דור מעצבת פנים מרעננה מנהלת סטודיו עצמאי ואיכותי לעיצוב פנים ואדריכלות.
הדר הינה בעלת ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתכנון וליווי מאות פרויקטים בתחום עיצוב פנים, תכנון אדריכלי וניהול פרויקטים.

להדר היכרות מעמיקה עם מגוון עולמות התכנון והעיצוב ומספקת ייעוץ אדריכלי, הכנת תכניות בניה, בחירת חומרי עיצוב באולמות תצוגה, בחירת קבלני משנה ועזרה בליווי עבודות השיפוץ והבנייה.
סגנון העיצוב של הדר הינו שילוב של קלסי ומודרני ומאופיין בקווים נקיים ואלגנטיים תוך יצירתיות גבוהה, חדשנות ורעננות.

הדר מנהלת באופן אישי כל פרויקט ופרויקט קטן כגדול, ומשיגה תוצאות מרחיקות לכת עבור לקוחותיה בתחומי עיצוב פנים ואדריכלות תוך כדי יצירתיות, חדשנות ורעננות. 

הדר נמנית על השורה הראשונה של מעצבי פנים מנוסים ומובילים באזור השרון והמרכז ובין לקוחותיה ניתן למצוא מנכ"לים, סמנכ"לים, עורכי-דין, מהנדסים, אנשי הייטק ובכירים ממוסדות אקדמיים וממגזר הפיננסים.
עבודה עם מעצבת פנים

יתרונות העבודה עם מעצבת פנים

מה תהייה התרומה של מעצבת פנים לבית שלכם? והאם ניתן להגיע לתוצאה טובה עם כל מעצבת פנים? אני מזמינה אתכם לקרוא מאמר קצר על היתרונות של עבודה עם מעצבת


לקוחות ממליצים:

הגענו להדר בלי הכרות מוקדמת, אחרי שראינו עבודות באתר שלה. פגשנו אישה מדהימה, אנרגטית ומאוד מקצועית, שליוותה אותנו תקופה ארוכה משלבי התכניות, דרך בחירת החומרים והפיקוח על הביצוע בפועל ועד ההשלמות האחרונות לאחר הכניסה לדירה.
מיכל וניר

את דירתנו החדשה רכשנו כחצי שנה לפני האכלוס. ההתלבטות האם כן או לא להיעזר במעצבת הסתיימה לאחר הפגישה עם הדר. היא ידעה לאפיין את הפרויקט שלנו כבר בפגישה הראשונה ובכל הרבדים כולל צפי עלויות הפרויקט, התאמה לבקשותינו והתאמה מושלמת של חלקים שונים בבית.
משפחת מעוז

לפני הכל הדירה יצאה מדהים!
שיתוף הפעולה עם הדר זרם מהדקה הראשונה שנפגשנו. מלבד היותה מעצבת פנים מוכשרת ומעולה, הדר יודעת להיכנס לראש של הלקוח ולגבש איתו ביחד את הקונספט הסופי.
נחמה ואריה מצנר


עוד לקוחות ממליצים...

הדר דור מעצבת פנים

הדר דור מעצבת פנים